Hollywood Gülüş Tasarımı

Hollywood Gülüş Tasarımı

Hollywood Gülüş Tasarımı

Hollywood gülüşü; dişlerdeki estetik kusurların giderilmesi için başta diş kaplama olmak üzere yapılan birkaç dental işlemin genel adıdır. Bu işleme “Hollywood gülüşü” denmesinin sebebi, Hollywood starlarının kusursuz gülüşüne atıf yapmaktır. Buna rağmen Hollywood gülüşünde amaç sadece estetik değildir, ağız ve diş sağlığını iyileştirmek de büyük önem taşır.

Hollywood Gülüşü Kapsamında Hangi İşlemler Yapılır?

Belirli bir Hollywood gülüşü prosedürü yoktur; bu işlem her hastanın istek ve ihtiyaçlarına göre kişiye özel olarak planlanır. Bu nedenle tek seansta biten bir işlem değildir. Hollywood gülüşü kapsamında yapılan bazı işlemler şu şekildedir:

Hollywood gülüşü için hangi işlemlere ihtiyacınız olduğunu ancak uzman diş hekimleri ile yapacağınız ön muayeneler ile belirleyebilirsiniz. Doktor Bayar Diş Kliniği bünyesindeki uzman diş hekimlerimiz, yaptıkları detaylı muayenelerle Hollywood gülüşüne dahil edilecek işlemler konusunda size yardımcı olmakta ve en iyi prosedür takvimini oluşturmaktadır.

Doktor Bayar
  • Kapanış bozuklukları düzeltildiği için çene yapısı iyi hizalanır ve daha estetik bir gülüş elde edilir.
  • Daha beyaz dişler elde edilmesini sağlar.
  • Kişiye özel tasarlanan diş kaplamaları ile de Hollywood gülüşü mümkündür.
  • Dişler arasındaki boşluklar kapatılarak estetik sağlanır.
  • Hollywood gülüşü ile çene yapınızın estetik çekiciliği artırılabilir.
  • Hollywood gülüşü ayrıca ağız ve diş sağlığına da katkı sağlayan bir prosedürdür.
  • Dişler hassaslaşabilir.
  • İşlem sırasında enfeksiyon riski vardır.
  • Diğer dental işlemlere göre maliyetli olabilir.

Bu işlem kapsamında sıralanan riskler, nadiren meydana gelir. Doktor Bayar Diş Kliniğinde uzman diş hekimlerimiz, işlem sırasında ve sonrasında herhangi bir riske müdahale etmektedir.

Ağız ve diş sağlığı, temel vücut sağlığımız için çok büyük önem taşıdığından birçok dental prosedür gibi Hollywood gülüşü işlemi de profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir. Doktor Bayar Diş Kliniğinde bulunan uzman diş hekimlerimiz, Hollywood gülüşü işlemlerini kaliteli ve steril bir şekilde sunuyor. Siz de Doktor Bayar Diş Kliniğine gelebilir veya sitemizde yer alan formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Tedaviler

Doktor Bayar

ILETIŞIM

Almak istediğiniz hizmet, tedavi ve daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın
0552 474 16 86
E-Posta Gönderin
Bizi Ziyaret Edin!
Kızılay Mah. Meşrutiyet Caddesi No: 20/4 Çankaya/Ankara